ZEMNÍ PRÁCE VRBICKÝ
Půjčovna nářadí

Disponujeme rozsáhlou půjčovnou stavebního nářadí. Stavební nářadí využíváme nejen k realizaci naší práce, ale rádi Vám ho také zapůjčíme. Ceny jsou individuální. Díky tomu, že vlastníme opravdu rozsáhlý sortiment stavebního nářadí a strojů, jsme schopni nabízet naše služby levněji, než v případě, že bychom si potřebné vybavení museli nejdříve zapůjčit.

Rychlost

Vždy se snažíme zakázku realizovat v co možná nejkratším čase, tak aby naše práce byla kvalitně odvedená. O datu realizace se snažíme se zákazníkem vždy domluvit na kompromisu.

Kvalita

Kvalita naší práce je podložená našimi pracovníky, kteří mají mnoho zkušeností z praxe, ale také disponují odbornými znalostmi. Dále pak používáme jen kvalitní materiál od prověřených dodavatelů.

Poradenství

Pokud si nevíte s něčím rady, nabízíme také poradenství. Vždy se snažíme najít co nejlepší řešení pro Vaši situaci. Zvážíme všechny možnosti, probereme všechny pozitiva i negativa a navrhneme řešení.

Odborné znalosti

Všichni naši pracovníci mají nejen mnoho zkušeností, ale také odborné znalosti. Pravidelně se školíme v moderních technikách, nových materiálech a nových postupech, tak abychom Vám zajistili prvotřídní služby.