ZEMNÍ PRÁCE VRBICKÝ
Autodoprava

Zajišťujeme přepravu sypkých hmot a zeminy nákladními sklápěcími a kontejnerovými automobily.

Rychlost

Vždy se snažíme zakázku realizovat v co možná nejkratším čase, tak aby naše práce byla kvalitně odvedená. O datu realizace se snažíme se zákazníkem vždy domluvit na kompromisu.

Kvalita

Kvalita naší práce je podložená našimi pracovníky, kteří mají mnoho zkušeností z praxe, ale také disponují odbornými znalostmi. Dále pak používáme jen kvalitní materiál od prověřených dodavatelů.

Poradenství

Pokud si nevíte s něčím rady, nabízíme také poradenství. Vždy se snažíme najít co nejlepší řešení pro Vaši situaci. Zvážíme všechny možnosti, probereme všechny pozitiva i negativa a navrhneme řešení.

Odborné znalosti

Všichni naši pracovníci mají nejen mnoho zkušeností, ale také odborné znalosti. Pravidelně se školíme v moderních technikách, nových materiálech a nových postupech, tak abychom Vám zajistili prvotřídní služby.
Zemní práce Vrbický
Vozový park

Všechna naše vozidla mají nosnost vyšší než 15t a splňují nejnáročnější ekologické požadavky. Za přepravovaný náklad přebíráme odpovědnost.

Zemní práce Vrbický
Nákladní autodoprava

Vlastní autodoprava nám umožňuje poskytovat zemní práce kompletně a nezávisle na subdodavatelích. Naší stálí zákazníci si tak zvykli na lepší služby za výhodnější cenu v dobrých termínech.

  • Autodoprava nám umožňuje dělat terénní úpravy v širším rozsahu, včetně odvozu a dovozu stavebního materiálu či přesunu zeminy ve velkém objemu.
  • U demolice může autodoprava zabezpečit likvidaci stavební sutě a odvoz stavebního odpadu.
  • Výkopové práce lze provádět i bez zásypu. Autodoprava zajistí odvoz vytěžené zeminy.
  • Pro zimní údržbu může autodoprava zajistit odvoz sněhu z omezených prostorů jako jsou parkoviště apod.
Autodoprava stavebního materiálu
Autodoprava zemin a sypkých materiálů
Odvoz sutě a stavebního odpadu