Budovy na klíč
Komplexní stavební činnost

V neposlední řadě nabízíme stavbu a rekonstrukci domů či ostatních staveb včetně kanalizace, plynu, přípojky vody i elektřiny a interiérního vybavení dle vašich představ, v případě že představu nemáte, moc rádi to s vámi probereme a rádi vám pomůžeme s výběrem.

Rychlost

Vždy se snažíme zakázku realizovat v co možná nejkratším čase, tak aby naše práce byla kvalitně odvedená. O datu realizace se snažíme se zákazníkem vždy domluvit na kompromisu.

Kvalita

Kvalita naší práce je podložená našimi pracovníky, kteří mají mnoho zkušeností z praxe, ale také disponují odbornými znalostmi. Dále pak používáme jen kvalitní materiál od prověřených dodavatelů.

Poradenství

Pokud si nevíte s něčím rady, nabízíme také poradenství. Vždy se snažíme najít co nejlepší řešení pro Vaši situaci. Zvážíme všechny možnosti, probereme všechny pozitiva i negativa a navrhneme řešení.

Odborné znalosti

Všichni naši pracovníci mají nejen mnoho zkušeností, ale také odborné znalosti. Pravidelně se školíme v moderních technikách, nových materiálech a nových postupech, tak abychom Vám zajistili prvotřídní služby.
Zemní práce
Co Vám můžeme nabídnout?
Rekonstrukce
Potřebujete rekonstruovat ale nevíte jak na to, koho kontaktovat a kde začít? Jsme tu pro vás a rádi vám s vaší rekonstrukcí pomůžeme.
Celková i částečná výstavba
Stavíme celé budovy, ale i pouze přístavby k dané budově a to i včetně interiérních prací.