ZEMNÍ PRÁCE VRBICKÝ
Stavíme i demolujeme
Nabízíme také veškeré demoliční práce všech typů staveb. Ať už se jedná o průmyslové areály, betonové stavby, výškové stavby nebo obyčejné objekty. Provádíme demolice všech konstrukcí.  Demolice a bourací práce provádíme za pomoci nejmodernější techniky. Služby realizují naši zkušení pracovníci, kteří mají mnohaletou praxi v oboru. Dáváme si záležet na co nejrychlejším provedení demolice a především na zajištění maximálního bezpečí.

Rychlost

Vždy se snažíme zakázku realizovat v co možná nejkratším čase, tak aby naše práce byla kvalitně odvedená. O datu realizace se snažíme se zákazníkem vždy domluvit na kompromisu.

Kvalita

Kvalita naší práce je podložená našimi pracovníky, kteří mají mnoho zkušeností z praxe, ale také disponují odbornými znalostmi. Dále pak používáme jen kvalitní materiál od prověřených dodavatelů.

Poradenství

Pokud si nevíte s něčím rady, nabízíme také poradenství. Vždy se snažíme najít co nejlepší řešení pro Vaši situaci. Zvážíme všechny možnosti, probereme všechny pozitiva i negativa a navrhneme řešení.

Odborné znalosti

Všichni naši pracovníci mají nejen mnoho zkušeností, ale také odborné znalosti. Pravidelně se školíme v moderních technikách, nových materiálech a nových postupech, tak abychom Vám zajistili prvotřídní služby.
Zemní práce
Demolice

Demolice a další bourací práce nejsou přímo zemní práce, neboť v první řade nejde o úpravu terénu, ale odstranění vysloužilých objektů. Zemní práce na demolici pak navazují a to buď formou terénní úpravy pro přípravu následného využití prostoru anebo formou výkopových prací při zakládání nové stavby v prostoru. Kromě samotné demolice objektů nebo staveb zajišťujeme také odvoz a úklid odpadu z demolice.